Aspiro.net.pl

Biznes, Finanse, Praca, Marketing

Biznes

Zarządzanie ASI – co to znaczy?

Zarządzanie ASI – co to znaczy?

Gdybyśmy chcieli wymienić wszystkie formy inwestycji i sposobów na prowadzenia zróżnicowanych działań zarobkowo-inwestycyjnych, prawdopodobnie moglibyśmy stworzyć serię e-booków. Chcemy zatem przedstawić pewne model biznesowy, który cieszy się coraz większym uznaniem wśród przedsiębiorców szukających zupełnie nowych dróg rozwoju. Jest to ASI i zarządzanie ASI. Co to znaczy? Tego właśnie dowiesz się z dalszej części tekstu. Zachęcamy do lektury, gdyż nie jest to żadna forma spekulacji – które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne.

Co to jest ASI i co warto o tym wiedzieć?

ASI to skrót, który oznacza w rozwinięciu Alternatywną Spółkę Inwestycyjną. Jest to podmiot, którego wyłącznym profilem działalności jest zbieranie aktywów od wielu inwestorów. Celem lokowania środków i dóbr jest interesem tych inwestorów – zgodnie z założeniami polityki inwestycyjnej. Spółka ASI może być działalnością prowadzą w formie spółki kapitałowej – w tym spółki europejskiej.

Od ASI koniecznie trzeba odróżnić pojęcie tzw. zarządzanie ASI. Zadaniem osób odpowiedzialnych za ten proces, jest głównie zarządzanie portfelem inwestycyjnym ASI oraz ryzykiem.

Czy pojawia się ryzyko i kto chroni konsumentów?

Czy trzeba się czegoś obawiać? Zarządzanie ASI i osoby, które się tym zajmują, podlegają nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Jak widać, osoby, które decydują się na taką formę współpracy ze specjalistami, mogą czuć się w pełni bezpieczne. Są one w końcu w dobrych rękach specjalistów, którzy nie tylko doskonale wiedzą, co robią i jak sobie radzić z aktywami, ale także otrzymują gwarancję, że wszystkie działania oraz realizacje są zgodne z prawem.

Podejmij realną współpracę już dziś

Chyba każdy ekspert szanujący swój czas i nerwy, woli współpracować ze sprawdzonym zespołem doświadczonych specjalistów. Przy chodzi o zarządzanie ASI, lepiej nie ryzykować i koniecznie trzeba wybrać kancelarię, która posiada stosowne umiejętności. Świetnym przykładem jest między innymi KRW legal, czyli profesjonalna kancelaria adwokacka zajmująca się również wyżej wspomnianymi usługami.

Skąd pewność, że zaspokoją oni Twoje oczekiwania względem jakości? Ponieważ od lat są na rynku i doskonale wiedzą, jak należy działać. Świadczą o tym między innymi pozytywne opinie osób, które zdecydowały się na podjęcie współpracy i dziś mogą z czystym sumieniem mówić na temat satysfakcji z realizacji. Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą w tym momencie. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się już dziś. Dzięki temu błyskawicznie otrzymasz zestaw odpowiedzi na swoje pytania.

Udostępnij